Size Özel Yazılım Çözümlerimiz

Proje yönetimi konusunda deneyimli ekibimizle, tüm projelerinizde fikir aşamasından tamamlanma anına kadar yanınızdayız. Bu süreçte Analiz, Planlama, Yönetim, Kurulum ve Değerlendirme aşamalarının sonunda projenizin hayata geçtiğinden emin oluncaya kadar projenin sorumluluğunu üstleniyoruz. İhtiyacınız olduğu takdirde, hangi aşamada olursa olsun tüm projelerinize danışmanlık desteği de veriyoruz.

Müşterilerimiz, projelerinin test aşamasında dahi başarılı olmasını talep ettikleri için uzun yazılım geliştirme süreçlerinde onların paralarının ve zamanlarının korunması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple Koza Yazılım olarak biz, tüm projelerimizi ilk seferde doğru teslim etmeye odaklanmış bir yazılım firmasıyız.

İşinizin Analizi ve Yazılım İçin İhtiyaçlarınızın Tespiti: İhtiyaçlarınızın belirlenmesi için sizlerle birlikte çalışıyoruz. Koza Yazılım, sizin işinizi nasıl yaptığınızı izler ve sizin ne istediğinizi anladığından tam olarak emin olmadan bir sonraki adıma geçmez.

Tasarım ve Mimarinin Belirlenmesi: Sizlerle birlikte hangi teknolojilere sahip olduğunuz, işiniz için gelecekte isteyecekleriniz ve bütçeniz belirliyoruz ve size farklı alternatifler sunuyoruz. Sonuçta ortaya çıkacak çözümün, bilgisayarlarınızı, ağınızı, veritabanınızı ve diğer programlarınızı nasıl etkileyeceğini bu adımda bildiriyoruz.

Yazılımın Kodlanması: Kodlama alternatiflerini sizlerle birlikte inceliyoruz. C#, VB.NET, Java, PHP gibi tüm popüler programlama dilleri arasında elbette sizin daha önce kullandığınız yazılım araçları veya belirlediğiniz ürünlere öncelik veriyoruz. Bu teknolojileri kullanılarak geliştirdiğimiz yazılımlar tüm işletmelerde kullanılabilme ve sizin işiniz büyürken çalışmaya devam etme özelliğine sahip oluyorlar.

Yazılım Testi: İşletmenizde herkesin kullanımına açılmadan önce yazılımların test edilmesi en önemli aşamadır. Her ne kadar yazılım geliştiricilerimiz programları kodlarken test etseler de, gerçek ortamda ve gerçek kullanıcıların testleri çok önemlidir. Bu sebeple, müşterilerimizin ihtiyaçlarını gerçekten karşılayan yazılımlar üretmek için müşteri sistemleri üzerinde son testleri bizzat yapıyoruz ve yazılımın istenildiği gibi çalıştığından emin oluyoruz.

Yazılımların Dokümanlarının Hazırlanması: Bazı programcılar yeteri kadar doküman hazırlamayı sevmezler. Yetersiz dokümana sahip olmanız, ileride gerekecek düzeltmeler ve değişiklikler sırasında programcıların kodu okumak ve nasıl çalıştığını anlamak için ekstra zaman kaybetmelerine neden olacaktır. Eğer yazılım geliştirme işinde dış kaynak kullanıyorsanız, sizin için en kritik konulardan biri yazılımın yeterli dokümantasyonunun yapılmış olmasıdır. Bu noktada, yeterli dokümana sahip olmanız bizim için çok önemli.

Yazılımın Final Sürümünün Yüklenmesi: Koza Yazılım olarak biz, teslim ettiğimiz her yazılım ürünü için 6 ay garanti veriyoruz. Yazılımı yüklediğimiz ve müşterimiz tüm testleri bitirip dokümanlarını teslim aldığı andan itibaren başlayan bu süre boyunca, müşterimizin mağdur olmaması için destek vermeye her şart altında devam ediyoruz.

İçerik Etiketleri: