Gizlilik Ve Güvenlik

Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımız yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, iletişim bilgileri, yaş, yıllık gelir gibi istatiksel bilgilerini, hesap numarası gibi finansal bilgilerini ve vergi numarası, kimlik numarası kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekebilmektedir. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler, ilgili bankaların güvenli pos sistemleri tarafından tek seferlik olarak alınmakta, sadece ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılmakta ve kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemizin üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak, sadece kozayazilim.com, saha724.com, varlik724.com siteleri ve Koza Yazılım tarafından sizinle e-posta ile iletişim yapmak amacıyla kullanılacaktır.

2. Sitemiz aracılığı ile girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, yaş, vergi numarası, kimlik numarası bilgileriniz sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemiz tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

3. Dilediğiniz an üyelik iptali için sitemizdeki Yardım sayfaları içerisinde bulacağınız “iletişim formu”ndan başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

4. Size operasyonel konularla ilgili ulaşabilmemiz, fırsatlardan haberdar edebilmemiz ve üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.

5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

6. Ürün bülteni, haber ve duyurulara ilişkin e-posta alma tercihlerinizi üyelik girişi yaptıktan sonra “Üyelik” bölümünden yapabilirsiniz.

Güvenlik Bilgileri

Alışveriş yaparken verdiğiniz finansal bilgileriniz, sitemize entegre edilmiş ve günümüzün en gelişmiş teknoloji ve güvenlik sistemine sahip ilgili banka sanal posları tarafından alınmakta, gerekli sorgulama ve onay sürecinden geçirilmekte ve ödeme ile ilgili olumlu ya da olumsuz olarak sitemize elektronik ortamda bilgi verilmektedir.

Bu bilgiler hiç bir şekilde sitemizde kayıt edilmemekte ve bu nedenle her alışverişinizde, bu bilgilerin yeniden girilmesi gerekmektedir.

İçerik Etiketleri: